ПОМОГИТЕ СРОЧНО . БОЛЬШОЕ СПАСИБО .Знайдіть суміжні кути,якщо їх градусні міри відносяться як 8:10.

А)180і 1620; Б)800 і 1000; В)1000 і 1000; Г)890 і 990.

Ответы на вопрос

Отвечает Omar Adema.
1. пусть x часть
8x+10x=180
18x=180
x= 10
2. угол 1= 8*10=80
3. угол 2= 10*10=100