У трикутнику АВС кут А дорівнює 80* , а кут С на 40* більше за кут В . Знайдіть кути В і С.


Ответы на вопрос

Отвечает Ихсанов Арслан.

Так як сума всіх кутів у трикутнику рівна 180*, то кут В+кутС=100*, кут В= х, тоді С=х+40
Х+х+40=100
2х=100-40х=60/2
Х=30-кут В
Кут С=100-30=70*