У магазинi було 320 кг фруктiв - яблук i винограду. Коли продали 115 кг яблук i 97 кг винограду,то

яблук i винограду залишилося порiвну. Скiльки кг яблук було в магазинi спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Киселёва Софья.

1) 320-(115+97)=108(кг) - залишилось.

2) 108:2=54(кг) - порівну.

3) 54+115=169(кг) яблук залишилося