У трикутнику АВС кут С дорівнює 90*, кут А дорівнює 70*, СD бісектриса. Знайдіть кути трикутника BCD


Ответы на вопрос

Отвечает Луканцева Оля.

Сума всіх кутів трикутника рівна 180*, отже кут В= 180-90-70=20*. Бісектриса ділить кут С навпіл, отже кут ВСD =90/2=45*, кут СDB =180-45-20=115*