Тато й син майстрували паркан із 63 дощок. Тато щогодини прибивав 15 дощок, а син - 6. За скільки

годин спільної праці вони прибили всі дошки?

Ответы на вопрос

Отвечает Гребенников Максим.
1. 15+6=21- (дошк.) 21 дошку роблять разом син та тато за 1 годину.
2. 63:21=3 (год.)
В-дь: за 3 години спільної праці вони прибили всі дошки.