Протягом кожного з двох днів тесляр обтесав однакову кіль- кість дощок. Першого дня він працював 8

год, обтесуючи що- години по 3 дошки. Скільки годин працював тесляр другого Дня, якщо щогодини він обтесував 4 дошки?

Ответы на вопрос

Отвечает Самохвалова Полина.

Відповідь:

1) 8*3=24(дош.) - обтесує за день тесляр

2) 24:4=6(год)

Відповідь: 6 год.

Покрокове пояснення:

Отвечает Прокопьева Ника.

Ответ:1) 8*3=24(дош.)

2) 24:4=6(год)

Відповідь: 6 год.

Пошаговое объяснение: