Андрій і Олександр купили пластівці: за пакет масою 27г Андрій заплатив 1 грн.08 коп., а Олександр

за пакет масою 18г заплатив 90 коп. Кожен з них поділився зі своїм другом Сергієм і вийшло що всі троє зїли однакову кількість (за масою) пластівців. Скільки грошей Володя має віддати кожному з хлопців?

Ответы на вопрос

Отвечает Зулькарнеева Валерия.

27:3=9 (г) - з*їв пластівців у Андрія.

18:3=6(г) - з*їв пластівців у Олександра.

108:27=4(коп.) -вартість 1 г у Андрія.

90:18=5(коп.) -вартість 1 г у Олександра.

4*9=36(коп.)-Володя має віддати Андрію

5*6=30(коп.)-Володя має віддати Олександру

В:  36коп.,30коп.