Срочно!! Петя витрачає 1/3 свого часу на гру у футбол, 1/5 -на навчання в школі, 1/6 -на перегляд

кінофільмів, 1/70 - на розв'язання олімпіадних завдань, 1/3 -на сон. Чи можна так жити?

Ответы на вопрос

Отвечает Карманов Владик.

1/3+1/5+1/6+1/70+1/3= 70/210+42/210+35/210+3/210+70/210=220/210=22/21

Неможливо