У класі менше ніж 30 учнів. На кінець семестру учні виявили такі результати з математики: п'ята

частина показала високий рівень знань, четверта частина середній рівень, половина-достатній. Інші учні показал низький рівень знань. Скільки учнів з низьким рівнем знань?

Ответы на вопрос

Отвечает Кораблинов Александр.

Високий рівень знань виявили - 30/5 = менше 6 учнів.

Достатній рівень - 30/2 = менше 15 учнів.

Середній рівень - 30/4 ≈ менше 7 учнів.

15+6+7 = 28, інші 30-28 = менше ніж 2 учні мають низький рівень знань.