знайдіть катет прямокутного трикутника якщо його інший катет і гіпотенуза відповідно дорівнює 1см і

√17

Ответы на вопрос

Отвечает Дубровская Татьяна.
Нехай а і b катети, с - гіпотенуза, тоді b=1 см і с=√17 см, a-?
за теоремою Піфагора
а²+b²=c²
a =  \sqrt{ {c}^{2}  -  {b}^{2} }   =  \\  =  \sqrt{ (\sqrt{17} )^{2} -  {1}^{2}   }  =  \\  =  \sqrt{17 - 1}  =  \sqrt{16}  = 4
Отвечает Турчун Никита.

гіпотенуза с = √17 см,

катет а = 1 см,

катет в - ?


за теоремою Піфагора:

с² = а² + в²,

в² = с² - а²,

в = √(с² - а²),

в = √( (√17)² - 1² ) = √(17 - 1) = √16 = 4 см - довжина катета