Даю 10 балів сергій з друзями розділили порівну між собою деяку кількість яблук. Коли до них

прийшов петро хлопці вирішили розділити яблука щераз -порівну, включаючи петра. Після поділу сергій підрахував , що отримав на 6 частину яблук менше ніж спочатку. Скільки друзів разом з Сергієм зібралося спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Боброва Светлана.

x-x:4=6

x-1/4x=6

3/4x=6

x=6:3/4

x=8

8 яблук