Знайти 2 дроби, Кожен з яких більший 3/5 і менший 4/5. розв'язати задачу: за 1-й день косили 5/12

всього поля, за другий день на 1/8 поля менше,ніж за перший.Яку частину поля скосили за ці два дні

Ответы на вопрос

Отвечает Лысенко Полина.

3/5 < х < 4/5,

3/5 = 6/10 = 9/15 = 12/20 и т.д.,

4/5 = 8/10 = 12/15 = 16/20 и т.д., значит:

х может принимать значения:

7/10,

2/3  (или 10/15), 11/15,

13/20, 7/10 (или 14/20), 3/4 (или 15/20),

3/5 < 7/10,  2/3,  11/15,  13/20,  3/4  < 4/5,

================================================================

1 д. - 5/12,

2 д. - ?, на 1/8 менше,

всього - ?,


1) 5/12 - 1/8 = 10/24 - 3/24 = 7/24 - 2 день,

2) 5/12 + 7/24 = 10/24 + 7/24 = 17/24 - за 2 дня