Розв,язати задачу методом спроб і помилок: "знайти периметр прямокутника ,в якого ширина на 4 см

менша від довжини,а площа становить 32 (см 2)

Ответы на вопрос

Отвечает Свешникова Елизавета.

Нехай довжина=х

Тоді ширина= х-4

32= х•(х-4)

32= х²-4х

х=8- довжина

ширина- 8-4=4

периметр= 2•(8+4)=24