Допоможіть БУДЬ ласка! сторона магічного квадрата дорівнює 8 см якщо цей квадрат говорить правду

кожна його сторона стає на 2 см коротшю якщо він бреше його периметр подвоюється серед чотирьох висловлень вказаних квадратом 2 були правдивими А2 ні Яким є максимально можливий периметр магічного квадрата після цих чотирьох висловлень

Ответы на вопрос

Отвечает Брайловский Виктор.

Врёт:     8*2*2=32 см

Потом говорит правду:

32 -2 -2=28 см,   сторона после четырех высказываний

28*4=112 см,   периметр  после четырёх высказываний.