На шкільному майданчику гралося 17 хлопчиків, а дівчаток - на 9 менше. Скільки всього дітей гралося

на шкільному майданчику?

Ответы на вопрос

Отвечает Морозов Никита.

17-9=8гралося дівчаток

17+8=25 всього дітей

Отвечает Никитина Анастасия.

25 дітей гралося на майданчику ми від 17-9=8 потім 17+8=25