Скільки кілограмів води треба додати до 20 кг морської води, щоб концентрація солі у ній зменшилася

з 3% до2%

Ответы на вопрос

Отвечает Ляховская Ника.

Массовая  доля соли  в  морской воде  0,03

Соли  в  20 кг морской воды  20*0,03=0,6 кг

х  -  разведенной  морской   воды

0,6/х = 0,02

х=30 кг

30 - 20=10 кілограмів води треба додати до 20 кг морської води