Площа прямокутника 25/42 м.кватратных. Знайдіть периметр, якщо його довжина 5/6 метрів...


Ответы на вопрос

Отвечает Тамашевич Дана.

Площадь прямоугольника по формуле: S = a*b = 25/42

a = 5 /6 м - длина - дано

Находим ширину

b = 25/42 : 5/6 = 5/7 м - ширина.

Периметр по формуле:

P = 2*(a+b) = 2*(5/6 + 5/7) = 2* 1 23/42 = 3 2/21 м - периметр - ОТВЕТ