Що означає додати 2? відняти 2? Знайди значення виразів за схемами. 7+2=7+...+...=...+...=... ;

7-2=7-...-...=...-...=... .

Ответы на вопрос

Отвечает Чернобай Валерия.

Пошаговое объяснение:

1) Додати 2 означає додати дві одиниці

2) Відняти 2 означає відняти дві одиниці

тобто

7+ 2 = 7 + 1 + 1= 8 + 1= 9

7 - 2= 7 - 1 - 1 = 6 - 1 = 5