Знайти 13% від значення виразу одна ціла дві сьомих+(4.25- три цілих одна двадцята +15.96÷ чотири

цілих одна пята)÷7.

Ответы на вопрос

Отвечает Арутюнян Эдгар.

Ответ:

0.26

Пошаговое объяснение:

1)  15.96÷4 1/5=15,96 : 21/5=15.96*5/21=3.8;2)  4.25-3.05+3.8=5;3)  5 : 7=5/7;4)  1 2/7+5/7=1 7/7=2.---------------13% от 2 =>  2*0.13=0.26.