Петрик, Богдан та Андрійко допомогали бабусі збирати моркву.Петрик зібрав 2 відра, Богдан-3,

Андрійко-5.Бабуся дала їм 20 цукерок і порадила розділити їх відповідео до виконаної роботи.Скільки цукерок отимав кожен хлопчик

Ответы на вопрос

Отвечает Тупиков Сергей.

Ответ:2


Пошаговое объяснение:2х(Петрик)+3х(Богдан)+5х(Андiйко)=20

10х=20

х=2

2*2=4(Петрик)

3*2=6(Богдан)

5*2=10(Андрiйко)