З двох міст відстань між якими 136 км вирушили назустріч один одному два вершники. Швидкість

першого 6 целих дві п'ятих швидкість другого ? у п'ять дванадцятих раза більше. Через скільки годин вони зустрінуться ? Помогите пожайлуста

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Катя.

1) 6 2\5 * 5\12 = 32\12 = 2 2\3 (км\г) - швидкiсть 2 вершника.

2) 6 2\5 + 2 2\3 = 32\5 + 8\3 = 95\15 + 40\15 = 136\15 (км/г) - швидкість зближення

3) 136 : 136\15 = 136\1 * 15\136 = 15 (г)

Відповідь: через 15 годин.