F(x)=x2+3x-4 знайти нулі функції ТЕРМІНОВО


Ответы на вопрос

Отвечает Стельмах Алина.

Ответ:

x = -4; x = 1

Пошаговое объяснение:

x² + 3x - 4 = 0

D = 9 + 16 = 25

x1 = (-3-5)/2 = -4

x2 = (-3+5)/2 = 1

Нули: x = -4; x = 1