Периметр трикутника 72 см, а його сторони, пропорційні числам 5;6;7. Знайти сторони трикутника.


Ответы на вопрос

Отвечает Сергеева Вероника.

Ответ:

Нехай k коефіцієнт пропорційності, тобі сторони відповідно дорівнюють 5k, 6k, 7k, тоді

7k+6k+5k=72

18k=72

K= 4

7*4=28

6*4=24

5*4=20

Відповідь: 28;24;20.


Отвечает Барканов Богдан.

Ответ:


Пошаговое объяснение:

5+6+7=18 частей

72:18=4 в 1 части

5*4=20

6*4=24

7*4=28

Р=20+24+28=72