Купив коня за 60 грн., потім продав за 70 грн. Пізніше купив коня за 80 грн., І продав за 90 грн.

Шо в підсумку отримаємо?

Ответы на вопрос

Отвечает Джин Руслан.

Ответ:

20 гривень прибутку

Пошаговое объяснение:

-60+70=+10-80=-70+90=20