Навесні під час проведення робіт із озеленення міста в парку посадили клени.

Прийнялося 80% всіх посаджених кленів. Визнач, скільки посадили кленів, якщо прижилося 16 дерев Помогите плиззз.

Ответы на вопрос

Отвечает Коновалов Дмитрий.

Ответ:

16 деревьев -80%

? деревьев -100%

16:80=0,2 это 1 %

0,2*100= 20 кленов  посадили



Отвечает Беляев Егорушка.
80%-16
100%-х
х=1600/80=20