Маса 1 см3 мiдi 9 г .Яка маса мiдного куба, якщо довжина його ребра 5 см? а)1350г б)225г в)1125г

г)45г даю 30 балов!

Ответы на вопрос

Отвечает Вадимна Вера.
Об'єм куба = 5×5×5=125см^3
Якщо маса 1см^3 = 9г, то
125см^3=9×125=1125г
Відповідь: в)1125г