Від однієї пристані одночасно у протилежних напрямках вирушили два теплоходи: один за течією річки,

а Середній -проти течії. Швидкість першого теплохода у стоячій воді-40 км/год, а другого-50 км/год. Яка відстань буде між теплоходами через 4 год, якщо швидкість течії річки становить 6 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Анцыферов Андрей.

Ответ:

Відповідь: 360 км

Пошаговое объяснение:

1 теплоход за теч. річки за 1 год проходить 40+6 =46 км

2 теплоход проти теч. за 1 год проходить 50-6=44 км

разом за 1 год вони проходять 46+44=90 км

за 4 год між ними буде відстань 90*4=360 км

Отвечает Bekenov Daulet.
Від одн. пр. у протил. напр. - 2 тепл.
| тепл. - за теч. р., 40км/год
|| тепл. - пр. теч. р., 50км/год
V течії річки - 6 км/год
Відст. між ними через 4 год - ?

Обчислення.
1) 40 + 6 = 46 (км/год) - проходить | теплохід за течією річки;
2) 50 - 6 = 44 (км/год) - проходить || теплохід проти течії річки;
3) 46 + 44 = 90 (км) - проходять два теплохода разом за 1 годину;
4) 90 × 4 = 360 (км) - буде між теплоходами через 4 години.

Відповідь: 360 кілометрів.