на скільки квадратних сантиметрів площа квадрата зі стороною 12 см більша за площу прямокутника зі

сторонами6см і 7см?

Ответы на вопрос

Отвечает Чумакова Полина.

1. считаем площади

а) квадрата = 12*12 = 144 кв см

б) прямоугольника = 6*7= 56 кв см

2. вычисляем

144-56 = 88

ответ на 88 кв см

Отвечает Вишнёв Андрей.

Ответ: 102 см^2


Пошаговое объяснение:

Площа квадрата = 12*12=144,

Площа прямокутника = 6*7= 42,

Отже 144-42=102 (см^2)