За 4 години дракончик Беззубик полетів 160 км. Знайди швидкість дракончика Кривоклика, якщо вона на

10 км/годину більша, ніж швидкість беззубика

Ответы на вопрос

Отвечает Прокопенко Артём.
Дракончик Беззубик
За 4 год — 160 км
V — ? км/год
Дракончик Кривоклик
V — ? км/год, на 10 км/год > V Беззубика

Розв'язання.
1) 160 ÷ 4 = 40 (км/год) — швидкість Беззубика;
2) 40 + 10 = 50 (км/год) — швидкість Кривоклика.

Відповідь: 50 км/год.