З першой дiлянки зiбрали 140 кг картоплi, а з другой 160 кг. Усю картоплю треба розкласти порiвну в

6 мiшкiв. Скiльки кiлограмiв картоплi повинно бати в кожному мiшку?

Ответы на вопрос

Отвечает Окунева Катя.
1) 140 + 160 = 300 кг ( всього зібрано картоплі )
2) 300/6 = 50 кг
Відповідь : у кожному мішку повинно бути по 50 кг .
Отвечает Плотникова Юля.

Ответ:


Пошаговое объяснение:

1) 140+160=300(кг) - вся картопля з першої і другої ділянки.

2) 300:6=50(кг) - стільки картоплі повинно бути в кожному мішку.

Відповідь; 50 кг