Знайдіть два числа,якщо сума цих чисел дорівнює 10,а їх добуток дорівнює -24


Ответы на вопрос

Отвечает Berkyt Danil.
Х+у=10
х/у=-24

х=10-у
(10-у)/у=-24
((10-у)+(24у))/у=0
(10-у+24у)/у |:у
10+23у=0
у=-10/23
х=10+10/23=10 10/23

проверка
10 10/23+(-10/23)=10
10 10/23: (-10/23)=-24