Фонд шкільної бібліотеки нараховує 12060 примірників.3/4 усіх книг-Це підручники,художньої

літератури для середніх і старших класів-2168 книжок,решта-книжки для дітей молодшого шкільного віку.Скільки книжок для молодших школярів у бібліотеці?

Ответы на вопрос

Отвечает Арыстанова Асел.

Ответ:

847 книг для молодших школярів у бібліотеці

Пошаговое объяснение:

Пусть для младших = х

тогда запишем уравнение

12060*3/4 +2168 + х =12060

9045+2168+х=12060

х=12060-9045-2168

х=847 книг