Першого дня в магазині продали 120кг яблук і груш, другого–на 40кг більше,а третього–на 70кг менше,

ніж другого. третього дня продали 57кг груш. скільки кілограмів яблук продали третього дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Мари Мари.

продали в перший день 120 кг яблук і груш

другий   день   на   40 кг > ніж ↑

третій день на 70 кг < ніж ↑

третій день продали 57 кг груш

Продали яблук третього дня - ?


1) 120 + 40 = 160 (кг) - яблук і груш продали другого дня

2) 160 - 70 = 90 (кг) - яблук і груш продали третього дня

3) 90 - 57 = 33 (кг) - яблук продали третього дня.


Відповідь: третього дня продали 33 кг яблук. 

Отвечает Самарская Ангелина.

Ответ:

33 кг продали третього дня яблук

Пошаговое объяснение:

1)120+40=160(кг) - яблук та груш продали другого дня;

2)160-70=90 (кг) - третього дня продали яблук і груш;

3)90-57=33 (кг) - третього дня продали яблук