Знайти п'ятий член і суму двадцяти перших членів арифметичної прогресії (а) якщо А1=7, d=2


Ответы на вопрос

Отвечает Пузанов Артём.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

аn=a1+d(n-1)

a5=a1+4d=7+4*2=7+8=15

sn=(2a1+d(n-1))*n/2

s20=(2*7+2*19)*20/2=(14+38)*10=52*10=520