Підпртємець поклав 40000грн до банку під 15% річних . Яка буде сума у нього на рахунку за 2 роки


Ответы на вопрос

Отвечает Закинов Саша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 40.000 * 15% = 40.000 * 15/100 = 40.000 : 100 * 15 = 6000 грн это проценты за 1 год

2) 6000 * 2 = 12.000 тнг это проценты за 2 года

3) 40.000 + 12.000 = 52.000 тнг будет через 2 года