841, Фермеру треба розфасувати 21 кг червоних і 14 кг рожевих помідорів у ящики по 7 кг. Скільки

потріб-но ящиків?Нужно условие задачи​

Ответы на вопрос

Отвечает Рябков Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 21+14=35(кг)

2) 35/7=5(шт)

Відповідь: 5 ящиків