Батько на 27 років старший за сина, а через 4 роки він буде старший за сина у 4 рази. Скільки років

батькові та синові?

Ответы на вопрос

Отвечает Тыщенко Ксения.

Ответ:

5 лет сыну, 32 года - отцу

Пошаговое объяснение:

Х лет - сыну

Х + 27  - отцу

через 4 года сыну Х + 4, отцу - Х + 31

тогда

4 (Х + 4) = Х + 31

4Х - Х = 31 - 16

3Х = 15

Х = 5