В одній руці в Тетянки 8 горішків, а в іншій - на 2 горішки менше. Постав запитання так, щоб задача

вирішувалася двома діями. Розвяжи цю задачу.

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

8-2=6 (г)-в другiй руцi

6+8=14 (г)

Удачи)))

Отвечает Тыныштыкбаева Салиха.

Скільки горішків в Тетянки в двох руках?

1) 8-2=6 (г.) - в другій руці

2) 6+8=14 (г.) - всього

Відповідь: всього в Тетянки 14 горішків