Площа дилянки що мае форму прямокутника420мквадрата ,яку довжину мае ця диоянка якщо ее ширина14м​


Ответы на вопрос

Отвечает Арапов Максим.

Sпрямоугольника=a*b, т.е длину умножить на ширину

Значит, b=S/a=420/14=30 м