Срочно ,даю 40 баллов.Aндрiй набрав 20 сторiнок тексту за певен час.Якби вiн набирав щогодини на 1

сторiнку бiльше ,то завершив би набiр на 1 годину швидше.Скiльки сторiнок набирав Андрiй за 1 годину

Ответы на вопрос

Отвечает Афанасьев Матвей.

Пошаговое объяснение:

час - х,

кількість сторінок (за годину) - у,

║  х * у = 20,

║  (у + 1) * (х - 1) = 20,

з 1 рівняння:

х = 20/у,

підставим в 2 рівняння:

(у + 1)(20/у - 1) = 20,

20 - у + 20/у - 1 = 20,

20у - у² + 20 - у = 20у,

20у - у² + 20 - у - 20у = 0,

у² + у - 20 = 0,

Д = 1² - 4*1*(-20) = 1 + 80 = 81,

у1 = (-1 - 9) / 2*1 = -10/2 = -5  --  не подходит, так как меньше нуля,

у2 = (-1 + 9) / 2*1 = 8/2 = 4,

х = 20/у = 20/4 = 5,

відповідь: працював  5 годин, набираючи по 4 сторінки щогодини