У першому ящику в 4 рази більше яблук ніж у другому. Коли з першого ящика до другого пепеклали 18

яблук, то яблук в облх ящиках стало порівну. Скільки яблук було в кожному ящику спочатку? ПРОШУ ПОМОГИТЕ!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Кофанова Анастасия.

У другому ящику нехай буде х яблук, тоді у першому - 4х.

4х-18=х+18

4х-х=18+18

3х=36

х=12

Отже, в другому ящику було 12 яблук, а в першому 48.

Відповідь: 48 і 12 яблук.