У двох бідонах було 64 л молока якщо з 1-го бідона пере вийти в 2-й 8 л. молока в бідонах

залишиться Молоко порівну. Скільки літрів молока було в кожному піддоні спочатку

Ответы на вопрос

Отвечает Малая Ирина.

Ответ:

24л і 40 л

Пошаговое объяснение:

У першому бідоні було х молока, у другому бідоні 64-х

якщо з першого перелити в другий 8 л буде справедлива рівність

х-8=64-х+8

х+х=64+8+8

2х=80

х=80:2

х=40 л було у першому бідоні

64-40=24 л було у другому бідоні