Один насос накачує 640 відер води за 8хв,а другий-420 відер за 6хв. Скільки відер води накачають

оюидванасоси за 1хв?

Ответы на вопрос

Отвечает Коркина Кристина.

Ответ:

150 ведер

Пошаговое объяснение:

1) 640/8= 80 ведер в минуту качает 1 насос

2) 420/6=70 ведер качает 2-й насос

3) вместе накачают

80+70=150 ведер

Отвечает Гаврилюк Мария.

Ответ:Перший за хвилину - 640/8=80

Другий- 420/6=70

Обидва за хвилину - 80+70=150

Пошаговое объяснение: