Знайдіть область визначення функції у=4/корінь5+4х-х²


Ответы на вопрос

Отвечает Матвеева Лиля.

y =  \frac{4}{ \sqrt{5 + 4x - {x}^{2} } }

5 + 4x -  {x}^{2}  > 0 \\  {x}^{2}  - 4x - 5 < 0 \\  {x}^{2}  - 4x - 5 = 0 \\ d = 16 + 20 = 36 \\  \sqrt{d}  = 6

x_{1} =  \frac{4 + 6}{2}  = 5 \\ x_{2} =  \frac{4 - 6}{2}  =  - 1

Методом интервалов : Хє (-1;5)

Е(у) = (-1;5)