Сума трьох послідовних натуральних чисел дорівнює 99 знайди ці числа​


Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Кристина.

n+(n+1)+(n+2)=99

n+n+1+n+2=99

3n=96

n=96/3

n=32

n+1=33

n+2=34

Ответ: 32, 33, 34