за два дні посадили 56 кущів троянд, причому другого дня посадили в одну цілу дві треті раза

більше, ніж першого . скільки кущів посадили першого дня і другого ​

Ответы на вопрос

Отвечает Абулхайрова Асель.

x+1 2/3x=56

2 2/3x=56

x=56:5/3

x=56*3/8

x=21-в первый день

1 2/3*21=5/3*21=35-во второй день