За это дам 30 балов! Розв'яжіть рівняння: а) ; б) ; в) 0,7 • у = 1; г) . Знайди найбільший

спільний дільник чисел: 1) 78 і 195; 2) 35 і 18; 3) 210 і 120; 4) 735 і 70; 5) 4, 24 і 32; 6) 36, 54 і 72. Знайдіть частку від ділення на [ на ]. Знайдiть площу города прямокутної форми, якщо людина обходить його за 5 хвилин зi швидкiстю 20 м/хв. Вiдомо, що ширина города 20 м.

Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Лера.

Пошаговое объяснение:

Рівняння:

0,7*у=1

у=0,7:1

у=0,7

задача:

20*5=100 м

100:2 – 20=30 м

30*20=600 м2.

Відповідь: м2