СРОЧНО!!!До їдальни завезли 150 кг овочів. Капуста становила 48% усіх овочів, морква 24%, а

картопля рушту. Скільки завезли картоплі?.​

Ответы на вопрос

Отвечает Филимоненко Богданочка.

150 кг - 100%

х кг - 48%

150*48/100= 72 кг - капуста

150 - 100%

х - 24%

150*24/100= 36 кг - морква

72+36=118 кг

150-118= 32 кг - картопля