Сплав містить 6% олова.Скільки кг олова міститься в 520 кг сплаву?


Ответы на вопрос

Отвечает Ракевич Антон.

Сплав 100% - 520 кг

Олово 6%  - х кг

х=520*6/100=31,2 кг

Відповідь: 31,2 кг олова міститься у 520 кг сплаву

Отвечает Телегина Анюта.

31,2 кг

Пошаговое объяснение:

1)520:100=5,2(кг)-1%

2)5,2*6=31,2(кг)-олова.