Складіть квадратне рівняння, курені якого на 4 більше за відповідні корені рівняння x^2-2x-4=0

(ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА ))))

Ответы на вопрос

Отвечает Осипович Алина.

x² - 2x - 4 = 0

x₁ = 4; x₂ = -2

Корені шуканого квадратного рівняння:

x₁' = x₁ + 4 = 4 + 4 = 8; x₂' = x₂ + 4 = -2 + 4 = 2

За т. Вієта: р = -(x₁' + x₂') = -(8 + 2) = -10; q = x₁' · x₂' = 8 · 2 = 16.

Отже, х² - 10х + 16 = 0 - шукане рівняння.

Відповідь: х² - 10х + 16 = 0.